Jak do nas dojechać?

Dojazd do Jaworek – centralnym punktem skupiającym wszystkie dojazdy jest most w Krościenku nad Dunajcem, przez który kierujemy się w stronę Szczawnicy i dalej prosto drogą przez centrum aż do Jaworek. Po dojechaniu do centrum Jaworek, kierujemy się do Białej Wody (na rozwidleniu dróg w prawo, karczmę „Bacówka” mijamy po swojej lewej stronie). W centrum Jaworek na parkingu punkt informacyjny.

Dobra komunikacja z centrum Szczawnicy (autobusy PKS i prywatne linie BUS-ów) ułatwiają skorzystanie z licznych atrakcji których tu nie brakuje zarówno latem jak i zimą (centrum uzdrowiskowe Szczawnicy, Kolej Linowa, centra narciarskie, spływ Przełomem Dunajca, Czorsztyn, Niedzica, Nowy Targ, przejście graniczne na Słowację, liczne imprezy kulturalne, sportowe, folklorystyczne, itp.)

Ze Szczawnicy do Jaworek w okresie letnim, od maja do września, można dojechać niespotykanym w innym regionie Polski środkiem lokomocji jakim jest miejscowa Ciuchcia.
Naszych Gości Ciuchcia z przystankiem na żądanie, zawiezie do miejscowej pijalni wód mineralnych hrabiego Stadnickiego na Plac Dietla, restauracji Czarda oraz do Wąwozu Homole, stary szlak pieniński.